MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 11277163
nr 1127 7163
Blomsterbord
längd: 86 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:03:27
100 kr
150 kr
300 kr